Hakkımızda

bitcoizm.com

 

30.03.2023

Bitcoizm Hakkımızda

Bitcoizm coin yorumları, coin geleceği üzerine coin analizleri kripto para haberleri sunan güncel kripto para içerikleri paylaşan bitcoin ve altcoin bilgi platformudur.

Coinlerde NFT-Web3-Metaverse-AI trendini takip eder. Yeni coin airdropları sunar.

Bitcoizm.com kripto para haberleri, coin piyasası ve analizleri odaklı bir finans ekonomi haberleri ve analizleri paylaşım sitesidir. Aynı zamanda NFT Web3 ve Metaverse gibi yenilikçi kripto konuları ile ilgili detaylı bir rehber olma hedefi mevcuttur.

Sitemizde canlı borsa takibi, borsa endeksi, halka arzlar, döviz fiyatları, uygun kredi hesaplamaları, altın verileri, kur çeviricileri ve hesaplamaları yapabilirsiniz. Coin fiyatları, ico’lar, kripto para haberleri nft web3 ve metaverse hakkında güncel içerikleri takip edebilirsiniz. Bunların yanında üye olarak borsa ve kripto tarafında verilerde alarmlar oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Bitcoizm.com: Coin Geleceği ve Coin Yorumları yazımızı okuyabilirsiniz.

Sitemizi kullanmadan önce aşağıda sayfaları incelemenizi öneririz.

Kullanım Şartları

Gizlilik Politikası

Çerez Politikası

Bitcoizm Ne Demek?

Bitcoizm” terimi, Bitcoin’e olan hayranlık ve bağımlılık gibi fanatik bir tutum veya inanç sistemini ifade etmek için kullanılır. Bu terim, “Bitcoin” kelimesinin sonuna “-izm” eklenerek oluşturulmuş bir kelime oyunudur. Bitcoizm, bazı yatırımcılar arasında yaygın olan bir şeydir ve Bitcoin’i bir para birimi olarak değil, bir felsefe ya da hareket olarak görürler.

“Bitcoizm” terimi Bitcoin’i bir felsefe veya ideoloji olarak benimseyen kişiler tarafından kullanılır. Bu terim, Bitcoin’in merkezi olmayan ve özgürlükçü yapısını savunan inançları ifade etmek için kullanılır. Bitcoinizm’e göre, devletlerin ve merkez bankalarının kontrolü altındaki geleneksel para sistemi yerine, kripto para birimleri gibi merkezi olmayan dijital para birimleri daha özgür ve adil bir ekonomik sistem sağlayabilir. Ancak, Bitcoizm gibi felsefi veya ideolojik yaklaşımların herhangi bir resmi tanımı yoktur ve bu kavramlar yalnızca bireysel görüşlerdir.

Her türlü görüş, öneri, şikayet ve bilgi için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Bitcoizm bitcoin-altcoin finans içerikleri takip et bilgilen