Ünlü Kripto Uzmanı Bu Varlıklar İçin ‘Büyük Boğa Döngüsü’ Öngörüyor

Ünlü Kripto Uzmanı Bu Varlıklar İçin ‘Büyük Boğa Döngüsü’ Öngörüyor

Kripto uzmanı Michaël van de Poppe, bu varlıklar için ‘büyük boğa döngüsü‘ öngörüyor

Farklı piyasalarda ve endüstrilerde önemli gelişmeler yaşanırken, altın, gümüş ve kripto paralar gibi değerli varlıklar büyük bir boğa döngüsünün eşiğinde gibi görünüyor. En azından bu varlıkları portföylerinde mutlaka bulundurulması gerekenler olarak nitelendiren bir kripto ticareti uzmanına göre.

Nitekim, tanınmış kripto analisti Michaël van de Poppe, 22 Mayıs’taki X paylaşımında “Kripto ve Altın, Gümüş’ün Dolar ve Hisse Senetlerine kıyasla son derece düşük değerlemelerine” dikkat çekti ve “genel olarak değerli varlıklar, emtialar dahil olmak üzere büyük bir boğa döngüsünün eşiğindeyiz” dedi.

Başka bir deyişle, yatırımcılara portföylerinde tam da bu “değerli varlıkları” – kripto, altın ve gümüş – toplamalarını önerdi; çünkü “büyük boğa döngüsü” grafik desenlerine bakarak her an başlayabilir.

Kıymetli Metaller Fiyat Analizi

Gerçekten de, altın şu anda ons başına 2.364,39 dolar veya kilogram başına 76.016,82 dolardan işlem görüyor. Gün içinde %0,75, hafta boyunca %0,83 düşüş kaydetmiş durumda ancak aylık grafiğinde %2,85 artış kaydediyor, 23 Mayıs’ta elde edilen son verilere göre. Aynı zamanda, bu yazı itibarıyla gümüşün fiyatı ons başına 30,52 dolar veya kilogram başına 981,36 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu, son 24 saatte %1,29’luk bir düşüşü, ancak önceki yedi günde %4’lük bir artışı ve son ayda %13,72’lik bir birikimli artışı gösteriyor.

Kripto Paralar Fiyat Analizi

Bu arada, dijital varlıklar açısından Van de Poppe, kripto piyasası temsilcisi Bitcoin’in (BTC) “yavaşça konsolide olduğunu” gözlemledi ve “$68K seviyesinde bir yeniden test beklediğini, ardından yukarı doğru devam edeceğini” ekleyerek “trendin açıkça yukarı yönlü olduğunu” yineledi. Spesifik olarak, Bitcoin şu anda 69.730 dolar fiyatla el değiştiriyor, bu da günlük grafikte %0,49’luk mütevazı bir kaybı temsil ederken, lider merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığı son haftada %5,07 kazanç ve son ayda %5,52 büyüme kaydediyor.

Ayrıca, Van de Poppe, 21 Mayıs’taki X paylaşımında, Ethereum (ETH) gibi altcoinlerin hala ciddi şekilde düşük değerlemelere sahip olduğunu, çoğunun “Bitcoin’e karşı %70 aşağıda” olduğunu belirterek, altcoinlerin “önümüzdeki aylarda çok daha iyi performans göstereceğini” beklediğini paylaşmıştı.Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ