Binance US Altcoin Delist Kararından Vazgeçti

Binance US Altcoin Delist Kararından Vazgeçti

Binance US altcoin delist kararından vazgeçti. Bilindiği üzere SEC kripto para sektörü üzerinde Binance’a dava açmasının ardından Coinbase davası ile ağırlığını hissettirmeye başlamıştı.  SEC açtığı davada iddanameye konu olan raporda adı geçen pek çok coin token menkul kıymet sayılmıştı.

Kripto para borsası Binance.US, daha önce bazı altcoinleri liste dışı bırakma kararı aldığını açıklamıştı. Ancak son gelen haberlere göre, borsa bu kararından vazgeçtiğini duyurdu.

Binance US, 7 Haziran tarihinde yayımladığı blog yazısında, bazı altcoinlerin ABD’deki düzenleyici gereklilikleri nedeniyle listelerinden çıkarılacağını belirtmişti. Ancak sonradan yapılan bir değişiklikle, bu karardan vazgeçildiği açıklandı.

Binance US, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmaya devam edeceğiz ve onlar için en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Haberin ardından piyasalarda olumlu bir etki görüldü ve bazı altcoinlerde artış yaşandı. Bu gelişme, kripto para dünyasında heyecanla karşılandı ve yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Sonuç olarak, Binance US’un altcoinlerin listesinden çıkarma kararından vazgeçmesi, kripto para piyasaları için olumlu bir gelişme olarak kabul ediliyor.

Tüm kripto para birimleri ve USDT çiftleri alım satıma açık olmaya devam ediyor. Yalnızca seçili BTC ve BUSD Gelişmiş Ticaret çiftleri kaldırılacak.

Kaldırılacak ticaret çiftleri şunlardır: ATOM/BTC, BCH/BTC, DOT/BTC, LRC/BTC, MANA/BTC, UNI/BTC, VET/BTC, XTZ/BTC, HBAR/BUSD ve ONE/BUSD.”

Binance US Nedir?

Binance US, Binance adlı dünyanın önde gelen kripto para borsalarından bir alt kuruluşudur. Binance US, ABD’deki müşterilerine hizmet vermek için özel olarak tasarlanmıştır ve ABD’de kullanıma yönelik olarak yerel düzenleyici gereksinimlere uygun olarak faaliyet gösterir.

Binance US, ABD’deki müşterilere Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimleri gibi çeşitli dijital varlıkları alıp satma imkanı sunar.Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ