Binance Yakın Zamanda Çok Sayıda Coin Delist Edecek İşte O Coinler

Binance Yakın Zamanda Çok Sayıda Coin Delist Edecek İşte O Coinler

Coin Delist Edilmesi Ne Demek?

“Delist” terimi, bir kripto para borsasının belirli bir kripto para birimini borsadan çıkarması veya listeden kaldırması anlamına gelir. Coin delist genellikle o kripto para birimine olan talebin azalması, fiyatının düşmesi veya güvenlik nedenleriyle gerçekleşebilir. Borsa, kullanıcıların bu kripto para birimlerine erişimini engeller ve artık alım satım işlemlerine izin vermez. Bu durum, söz konusu kripto para biriminin değerini düşürebilir ve yatırımcıların zarar etmesine neden olabilir.

Binance yaptığı duyuruya göre, aşağıdaki tarih ve saatlerden itibaren geçerli olmak üzere birçok altcoin spot işlem çifti için alım satım işlemlerinin kaldırıldığını duyurdu.

Borsadan kaldılacak işlem çiftleri ve kaldırılma zamanları aşağıdaki gibidir:

2023-05-26 06:00 tarihinde:

APT/BRL
AMP/BTC
BEL/ETH
FIS/BRL
GAL/ETH
GMT/BRL

2023-05-26 08:00 tarihinde:

APE/AUD
AVAX/AUD
AXS/AUD
DOT/AUD
FTM/AUD
LINK/AUD
KUM/AUD
SHIB/AUD

2023-05-26 09:00 tarihinde:

GMT/GBP
JASMY/BTC
KP3R/BNB
REI/BNB
SANTOS/BRL
STMX/BTC
XTZ/BNB

Buna ek olarak Binance, yukarıda belirtilen spot alım satım çiftleri için Trading Bots hizmetlerini sırasıyla 2023-05-26 06:00, 2023-05-26 08:00 ve 2023-05-26 09:00 saatlerinde sonlandıracaktır.Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ