Bondex Origin Nedir? Bondex AirDrop

Bondex Origin Nedir? Bondex AirDrop

Bir Web3.0 projesi olan Bondex Origin, dijital cüzdan portföyünü genişletmek ve kripto paranın sunduğu her imkandan faydalanmak isteyen kişiler için bir uygulamadır!

Binance’ın da paylamış olduğu Bondex Origin ile ücretsiz bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. peki nasıl? gelin anlatalım.

Öncelikle Bondex Origin tıklayarak mobil uygulamasını indirmeniz gerekmekte. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt işlemlerini yapın kayıt işlemlerini yaptıktan sonra hesabınıza giriş yapın ve Ana sayfa da bulunan ‘start earning’ butonuna tıklayın. Sonrasında 24 saatlik bir kazanç başlamış olacak uygulama bildirimlerini açarak her 24 saatte bir bu işlemi tekrar baştan başlatmanız gerekmekte. Referans linkiniz ile üye kasımı gerçekleştirerek kazancınızı arttırabilirsiniz. Profil sekmesinden kullanıcı adı ve diğer bilgileri eklemeniz kazım hızınızı arttıracak.Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ