GALA Games Ünlü Borsa ile Ortak Oldu!

GALA Games Ünlü Borsa ile Ortak Oldu!

Web3.0 Oyun platformu olan GALA Games ünlü borsa ile ortak oldu OKX ile ortak oldu. işte detaylar…

Kripto Para Borsası olan OKX ile GALA ortaklık yapıyor.

Önde gelen multi-chain bir cüzdan olan OKX  Web3.0 Cüzdan, bir Web3.0 oyun platformu olan GALA Games ile resmen ortaklıklarını duyurdu. 3 Nisan tarihli raporda yer olan bilgilere göre yapılan bu ortaklık, kullanıcılarının gelişmiş oyun deneyimi için OKX Web3.0 cüzdanlarını GALA Games platformuna bağlayabilmelerine imkan sağlıyor. OKX, GALA Games’i platformunun “KEŞFET” bölümüne de dahil etmeyi unutmadı. Bu ortaklık artık kullanıcılarının Web3.0 tabanlı oyunları deneyimleyebilmeleri açısından Keşfet aracılığı ile Gama Games’e giriş yapabilecekleri anlamına gelir.

lg.php?bannerid=4&campaignid=1&zoneid=17&loc=https%3A%2F%2Fkriptokoin.com%2Fbu 2 altcoin icin son dakika 2%2F&referer=https%3A%2F%2Fwww.google


Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ