Haftanın Analizi: Kripto Para Piyasasında Güncel Gelişmeler

Haftanın Analizi: Kripto Para Piyasasında Güncel Gelişmeler

Kripto para piyasalarında haftanın güncel olaylarını global ölçekte sizler için derledik. İşte kripto para piyasasında güncel gelişmeler:

Binance Gelişmeleri

Ünlü kripto para borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Binance borsanın ABD’deki faaliyet adıyla Binance US’teki hisselerini azaltmayı planladığını açıkladı.

Binance Kanada’daki faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

FED Gelişmeleri

Bankacılık krizi düzeltmek yerine FED’in bankalar üzerinde daha fazla düzenleme yapma isteğini eleştiren JPMorgan CEO’su FED’e uyarıda bulundu.

Terra Luna Gelişmeleri

Terra Luna kurucusu Do Kwon 436 bin dolar kefaretle serbest bırakılabilir. Karadağ haber ajansı Pobjeda’da yer alan habere göre Do Kwon yakında serbest kalabilir.

ABD Kripto Haberleri

ABD Teksas eyaleti yetkilileri merkez bankası dijital para birimi  (CBDC) yasaklamak için yasa tasarısı sunacağını açıkladı.Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ