KZGYO Halka Arz: Kuzu Grup GYO A.Ş.

KZGYO Halka Arz: Kuzu Grup GYO A.Ş.

Kuzu Grup GYO Halka Arz özet tablo aşağıdadır. KZGYO halka arz için kaç lot düşer, katılım yapabileceğiz kurumlar nelerdir, lot hesaplamaları ve diğer bilgiler yazımızda mevcuttur.

İşlem KoduTalep Toplama TarihiArz FiyatıLot SayısıArz Büyüklüğü
KZGYO21-22-23 Ağustos20.76 TL50.000.0001.038.000.000

 

Şirket Faaliyeti

Gayrimenkuller, gayrimenkul projeleri, gayrimenkule dayalı haklar, sermaye piyasası araçları ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından belirlenen diğer varlık ve haklardan oluşan portföyünü işletme amacıyla paylarını ihraç etmek üzerine kurulmuş ve sermaye piyasası mevzuatında izin verilen diğer faaliyetleri gerçekleştirme yetisine sahip sermaye piyasası kurumu niteliğinde bir halka açık anonim ortaklıktır.

Dağıtım Yöntemi

Bireysele Eşit Dağıtım

  • %55 Bireysel yatırımcı
  • %20 Kurumsal yatırımcı
  • %25 Yurtdışı kurumsal yatırımcı

Gelir Kullanım Alanı

  • %65-75 Finansman ödemesi
  • %20-25 Rezidansların tefrişi yatırımı
  • %5-10 İşletme sermayesi

İskonto Oranı

%20 (T1-T2 Kullanılamaz)

Taahhütler

1 yıl boyunca bedelli sermaye arttırımı yapılmayacaktır ve şirket ortakları tarafından pay satılmayacaktır. 30 gün boyunca fiyat istikrarı planlanmaktadır.

Katılıma Kaç Lot Düşer?

  • 2.000.000 Katılıma 14 Lot (291 TL)
  • 2.200.000 Katılıma 13 Lot (270 TL)
  • 2.400.000 Katılıma 12 Lot (249 TL)

Katılım endeksi kriterlerine uygun değildir.

Not: Katılıma kaç lot düşer hesaplamaları yeterli miktarda talep olduğu takdirde geçerlidir. Talebin tahsisatı karşılamadığı durumlarda veya ortalama dağıtım belli olduktan sonra, bu ortalamanın altında başvuruda bulunan yatırımcı sayısı fazla olduğu takdirde daha yüksek dağıtımlar ortaya çıkabilir.Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ