XRP Analizi Kripto Analisti Boğaya Hazır Olduğunu Vurguladı: Yükseliş İçin Kritik Direnç Seviyesi

XRP Analizi Kripto Analisti Boğaya Hazır Olduğunu Vurguladı: Yükseliş İçin Kritik Direnç Seviyesi

Kripto analisti Altcoin Sherpa’nın XRP analizi ve öngülerini derledik. Sherpa XRP’nin yükselişe hazır olduğunu yükseliş startı için kritik direnç seviyelerinin neler olabileceğini ve ulaşabileceği değeri belirtti. İşte o XRP analizi;

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile blockchain şirketi Ripple arasındaki yasal mücadele devam ederken, bir kripto para piyasası analisti, merkezindeki token XRP için boğa rallisi potansiyeli görmekte ve kritik bir direnç seviyesinin üzerine çıkabilirse bu gerçekleşebileceğini belirtmektedir.

XRP Kritik Seviyeler

Özellikle, XRP “şimdiye kadar en temiz kurulumlardan birine sahip” ve “$0.55’ın üzerine çıkmayı başarırsa bir sonraki hedefi $0.68 ve daha yüksekleri olacaktır” şeklindeki analiz, 18 Haziran’da paylaşılan thescalpingpro takma adlı kripto uzmanının tweetinde yer almaktadır.

Durum şu anda $0.49 fiyatında olan  XRP için, veriler 19 Haziran’da elde edildiğinde, son 24 saatte %0,76 artış ve önceki 30 gün içinde %5,13 artış göstermektedir. Bununla birlikte haftalık grafiğinde %5,22 kaybetmiştir. Gerçekten de, XRP, piyasa değeri açısından en büyük “kaybedenler” listesine girmesinden kurtulmayı başardı ve kripto analisti Altcoin Sherpa, sektörde hala en güçlü altcoinlerden biri olarak kaldığını ve yakın gelecekte $0,8’e ulaşma şansı olduğunu söyledi.

XRP Fiyat Öngörüsü

Ayrıca, hedge fon yöneticisi Thomas Kralow, kripto topluluğundaki XRP tokenine olan ilginin artmasıyla birlikte tokenin önümüzdeki üç ila dört ay içinde $10 ile $30 arasında bir yere ulaşabileceğini söyledi.

Daha önce, ünlü kripto ticaret uzmanı ve analisti Michaël van de Poppe, özellikle Ripple’a karşı devam eden dava sürecinin XRP’nin fiyat yönü üzerindeki önemine dikkat çekerken, XRP ve Litecoin (LTC) olarak belirtilen iki ana altcoin’i yakın gelecekte takip etmek gerektiğini belirtmiştir.Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ