Yolee Universe Nedir? Ücretsiz YOLE Airdrop Fırsatı

Yolee Universe Nedir? Ücretsiz YOLE Airdrop Fırsatı

Yolee Universe ekibi tarafından airdrop olarak 7.000.000 YOLE dağıtılacağı duyuruldu. Peki Yolee Universe nedir? Airdrop’a nasıl katılabilirim? Ücretsiz mi? Hangi şartlar var? Bütün soruların içeriği sizler için hazırladığımız Yolee token airdrop rehberinde.

Yolee Universe (YUS) Nedir?

Yolee, yeni bir O2E (Çevrimiçi Kazanç) oyunudur ve yeni bir kazanç türü yaratmaktadır. Binlerce kart kombinasyonu ve farklı Yolee kombinasyonları içeren Yolee, kazanç için çok oynanabilir ve kararlı bir üç jetonlu model içermektedir.

Yolee, tamamen oyuncu odaklı bir oyun olup, oyun endüstrisinde zengin deneyime sahip tüm takım üyeleri tarafından oluşturulmuştur. Takım içindeki tartışmalar ve planlamalar sonucunda, Yolee özel yerleştirme yöntemini terk edip, DAO çerçevesinde YoleeUniverse ekosistemini oluşturma kararı aldı. Bu ekosistem altında, topluluk ve takım birlikte Yolee’yi inşa edebilir ve YUS teşvikleri alabilirler. Farklı teşvikler ayrıca farklı toplulukların YoleeUniverse’ye katkısını hızlandıracak ve Yolee topluluğunun muazzam ve birbirine bağımlı bir ağ oluşturmasını sağlayacaktır.

Amacımız, oyuncuların gerçekten “Oynayarak Kazanabileceği” bir sonraki nesil PVP+DAO Metaverse Simülasyon Gamefi’si olan Yolee Universe’ü Polygon üzerinde yapmaktır. Yolee Universe, çoklu tarafların kendi başlarına olduğu ve herkesin Gamefi’de bir araya geldiği geleneksel oyunun parçalı modelini değiştirecektir. DAO ve NFT’ye dayanarak, sanal varlıkların sahipliğini açıkça belirtir ve paylaşılan bir değer ağı oluşturur.

Yolee Universe (YUS) Token Bilgileri

IDO (Fomoin Launchpad): 7 Haziran 2022 – 8 Haziran 2022

IDO (Dfistarter Launchpad): TBA – TBA

IDO (DAOStarter Launchpad): 8 Haziran 2022 – 10 Haziran 2022

Token arzı: 1,000,000,000 YUS

Hukuki Bilgiler:

 • Blockchain Platformu: Binance Smart Chain
 • Kayıt yılı: 2021

Token Bilgisi:

 • Ticker: YUS
 • Türü: Utility-token
 • Token standardı: BEP 20
 • Token fiyatı (USD cinsinden): 1 YUS = 0.01 BUSD
 • Token dağılımı:
  • Ekip: %20
  • Pazarlama Fonu: %5
  • P2E Ödülü: %20
  • Likidite Havuzu Rezervleri: %10
  • Ekosistem: %5
  • Staking: %20
  • YoleeDAO: %20

Yolee Testnet İle Airdrop Kazanma

Yolee testnet’ine katılanlara Airdrop verileceği ekip tarafından onaylandı, ayrıca katılım için herhangi bir ücret gerekmiyor. Proje ekibi tarafından airdrop kapsamında 7.000.000 YOLE token dağıtılacağı duyuruldu.

Airdrop ve testnet için Yolee Twitter hesabından atılan tweet

yolee airdrop

Yolee Airdrop Kazanma Rehberi

1- Kullanılacak Cüzdanı Kurma

Öncelikle http://leapwallet.io/downloads adresine gidin ve cüzdanı indirip kurun. Cüzdan içerisinde “Sei Testnet”ine geçiş yapın.

 2- Test Tokenlerini Alma Testnet’e Katılım

İlk olarak, https://app.sei.io/faucet adresine gidin ve Discord ile giriş yapın; indirdiğiniz cüzdandan elde etmiş olduğunuz adrese test tokenleri talep edin. Sonra, http://testnet.sparrowswap.xyz adresine gidin ve cüzdanınızı bağlayın.

3- Takas ve Likidite Ekleme

Elde ettiğiniz SEI tokenleri YOLE token karşılığında takas edin. Ardından, https://testnet.sparrowswap.xyz/liqui… websitesine giderek, SEI-YOLE işlem çiftinde likidite ekleyin.

4-Görevleri Tamamlayın

Bunun için zealy.io/c/yoleeunivers adresine gidin ve oradaki çeşitli (sosyal ağ çoğunluklu) görevleri tamamlayın.

Sonuç

Proje henüz çokça kimse tarafından bilinmiyor. Bu durum erken benimseyeler olarak iyi kazançlı bir airdrop almamıza olanak tanıyabilir. Bu kesin airdrop etkinliğini kesinlikle atlamamızı tavsiye ederiz. Testnet’leri (tamamen ücretsiz) değerlendirmek güzel kazançlar getirebilir.

Bu yazı içeriği bir yatırım tavsiyesi sunmaz. Ücretsiz airdrop token kazanma rehberidir. Proje hakkındaki bilgiler ve proje için sitemiz ve editörlerimiz bir garanti sunmamaktadır. Kripto para sektörü riskli koşullar içermektedir. Kullanıcılarımızın kendi risk durumuna göre hareket etmesi gerekmektedir.Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcoizm.com içerikleri yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Kripto para ve borsa işlemleri yüksek derecede risk içermekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Bitcoizm.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bitcoizm.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan bitcoizm.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Piyasa verileri başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kripto ve finans verileri gecikmelidir.

YORUMLAR YAZ